Tetování bradavek a dvorců

Nyní AKCE – CENA 2990,- za oba

Tetování bradavek a dvorců je vhodné pro ženy a muže po rekonstrukci prsu, ale má význam i z hlediska kosmetického. Intradermální tetováž představuje metodu pigmentace rekonstruovaného dvorce a bradavky. Z kosmetického hlediska je využíváno při ztrátě pigmentu na jinak zdravém prsu nebo na pigmentaci jizvy po modelaci prsu. Trvanlivost tetování, je 3–5 let a dvorec i bradavka se dá znovu dobarvit. Výsledek tetování je velmi individuální a záleží na životosprávě.

Tetování bradavek a dvorců provádím metodou mikropigmentace. Konzultace zákroku je zdarma.

Více info o této službě najdete níže.

Volejte nebo pište

Studio Táňa

+420 608 710 526​
tana@tanastudio.cz

Tetováž je metoda umělého vpravování exogenních pigmentů do kůže a sliznic. Její význam i využití se v průběhu doby měnily, nicméně její popularita je i v současné době značná. Termíny mikropigmentace, dermatografie, či medical tattooing jsou spojovány s kosmetickým a lékařským využitím tetování v kamufláži širokého spektra dermatologických i chirurgických indikací (rekonstrukce prsního dvorce a bradavky po ablacích, jizvy traumatické či po plasticko-chirurgických zákrocích, alopecie, vitiligo atd.).

Životnost tetováže závisí na hloubce aplikace pigmentu a kvalitě aplikované barvy.

Rozlišujeme tetováž:

  • Dočasnou tetováž: jde o populární malování obrázků na kůži barvami na bázi henny. Pigment se v tomto případě dostává jen do buněk epidermis a životnost čítá dny až týdny.
  • Semipermanentní tetováž (permanentní make-up, mikropigmentace, medicínské tetování): zde dochází k aplikaci pigmentu na rozhraní epidermis a dermis, tedy do hloubky 0,2–0,5 mm. Postupně dochází k odbourávání pigmentu imunitním systémem a výbledu. Životnost tedy čítá měsíce až roky, nejčastěji 1-3 roky.
  • Klasická, trvalá tetováž: liší se jak hloubkou aplikace, tak kvalitou použitých barev. Pigmenty se vpravují do hloubky několika mm, do retikulární dermis a přetrvávají zde většinou doživotně.