Permanentní make‑up

Nyní AKCE – 2990,- za obočí nebo rty

Permanentní make-up je dočasné tetování, které zvýrazňuje obočí, rty nebo oči. Pudrové obočí nebo též stínované je technika permanentního make-upu. Taktéž sem patří i vytvoření mateřského znaménka, tzv. znaménka krásy.
Ženy s takovým tetováním se nemusí každý den malovat.
Takový make-up vydrží 1 – 2 roky.

Proč se rozhodnou pro Permanentní make-up?

  • několik let trvalé nalíčení obočí, rtů, očních linek
  • žádný rozmazaný make-up při sportu, plavání, v sauně, při sprchování
  • vytrhané a prořídlé obočí lze přirozeně dokreslit
  • ideální pro ženy nesnášející líčidla

Více info o této službě níže.

Volejte nebo pište

Studio Táňa

+420 608 710 526​
tana@tanastudio.cz

Před aplikací probíhá konzultace, kde zjišťujeme co od permanentního make-upu očekáváte a zda je pro Vás vhodný. Při samotné aplikaci se místo kde bude mikropigmentace prováděna dezinfikuje a nanáší se lokální anestetikum (krém). Tetované místo je znecitlivěné anestetikem a aplikace je jen minimálně bolestivá. Následně se předkreslí požadovaný tvar a vybere se barva. Během mikropigmentace však může dojít k zarudnutí nebo mírnému otoku. Tyto příznaky během krátkého času odezní.nDostanete také návod jak se o tetování starat a krém na ošetření.

Permanentní make-up vyřeší problém žen, které chtějí neustále dobře vypadat a které se nechtějí nebo nemohou stále líčit. 

Korekce se provádí v rozmezí 1-2 měsíců, každá pokožka reaguje na daný pigment jinak a na základě toho můžeme dále pozměnit barevný odstín nebo mírně korigovat tvar. Po korekci již tetovaná aplikace získá výsledný tvar a vydrží 1 – 2 roky podle vlastností kůže. Pro tetování se používají pouze jednorázové přípravky. Veškeré přípravky ke znecitlivění, dezinfekci, sterilizaci i barviva jsou schválena Hlavním hygienikem ČR.