Kosmetika

Jako kosmetická terapeutka vám nabízím diagnostiku pleti a ošetření produkty značek SynCare, Medik8, MonoDermá a korejskou kosmetikou. Při proceduře využívám mimo jiné Galvanic Care, Sonoforézu a Sollux. Návštěva salonu přestavuje zážitek jako žádný jiný. Zde můžete vydechnout, uvolnit se a odpočívat. Zároveň si vyzkoušíte jak bohaté ingredience a efektivní techniky ošetření dávají nový život Vaší pleti.

Ošetření jsou zvolena podle stavu, typu pleti a ročního období ( s kyselinou hyaluronovou, AHA kyselinami, propolisem, extraktem ženšenu, retinolem, kmenovými buňkami, vitamíny, kolagenem, atd.).

Pro maximální účinky kosmetiky vám sestavím individuální plán denní péče o pleť neboť pravidelná domácí péče a správná volba kosmetiky je nezbytným základem pro zdraví pleti. Salonní péče navazuje na individuální osobní péči. V salonu provádím náročnější ošetření, která není možné v domácí péči realizovat.

Nabízím komplexní programy zaměřené i na hraniční stavy pleti – akné, hyperpigmentace, rozšířené cévky, dermatitida.

Ve studiu je možné zakoupit kosmetiku SynCare a dárkový poukaz. Více info níže.

Volejte nebo pište

Studio Táňa

+420 608 710 526​
tana@tanastudio.cz

Korejská kosmetika je vyráběna z unikátních vysoce koncentrovaných přírodních složek, kyselin a vitamínů.

Produkty korejské kosmetiky s přírodním složením se starají o to, aby byla pleť zdravá, čistá, hluboce hydratovaná a vyživená. 14 kroků pro intenzivní kosmetickou proceduru se vyznačuje svým specifickým přístupem v péči o pleť. Soustředí se hlavně na zdraví a kvalitu pleti.

Vyzkoušejte kouzlo korejské kosmetiky a přesvědčte se na vlastní kůži o jejích pozitivních účincích.

Profesionální kosmetika a dermokosmetika pro kosmetické salony, lékárny a lékaře.
Rozsáhlá nabídka v kvalitě BIO bez konzervace, parfému a s nezávislým certifikátem.
Přípravky jsou baleny v dávkovačích nebo tubách (vysoká úroveň hygieny při spotřebě)  – žádné kelímky.
Kosmetické produkty i pro hraniční stavy pleti – akné, hyperpigmentace, rozšířené cévky, dermatitida.

Galvanický proud působí pomocí jemné masáže do všech vrstev kůže, tím vznikne vibrace a uvolní se nečistoty, které se vytáhnou ven z pleti. Následně se rozproudí lymfa, zmírní se otoky a zprůchodní se póry až k buňkám.
Galvanic Spa pracuje se všemi druhy pleti – suchá, mastná, citlivá, sama si pleť zanalyzuje a podle toho si nastaví intenzitu galvanického proudu.

Ultrazvuková špachtle SynCare zvyšuje účinnost sér v pleti.
U zralé a suché pleti vyhlazuje ultrazvuk povrch kůže a odstraňuje jemné vrásky. U mastné a aknózní pleti čistí póry a brání hromadění keratinu v ústí mazových žláz.

Masáž patří mezi nejúčinnější a nejpříjemnější úkony v kosmetice. Během ošetření dochází ke zklidnění pleti i celého organismu. Masáží působíme na velké množství nervových zakončení v obličeji a dosáhneme tak obrovského relaxačního účinku naši centrální nervové soustavy i celého těla. Součástí kosmetické masáže je i masáž dekoltu, která zajistí pružnost, vypnutí kůže, prokrvení, dodá pleti výživu a hydrataci.