Chemický peeling

Nyní AKCE – CENA 700,-

Chemický peeling je podpůrný prostředek k vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizviček, odstranění pigmentových skvrn a jako doplněk k léčbě akné.
Celkově tak omlazuje, regeneruje, barevně sjednocuje a rozjasňuje pleť. Zákrok chemickým peelingem je vhodný pro všechny typy pleti.
Kromě obličeje je možné ošetřovat další lokality jako krk, dekolt, záda, ruce.

Pro více info o této službě sjeďte níže.

Volejte nebo pište

Studio Táňa

+420 608 710 526​
tana@tanastudio.cz

Jde o  hloubkové kosmetické ošetření pleti. Principem je nanášení kyselého roztoku původně získávaného z rostlinných produktů na očištěnou pokožku. Kyselost roztoku způsobuje rozvolňování povrchových kožních buněk, které se následně jemně olupují a pokožka se stává zářivější, více hydratovaná, zmírňují se nerovnosti kůže, otevírají se a čistí póry. Těsně po chemickém peelingu bude vaše pokožka zarudlá a mohou se vytvořit malé stroupky. Během 5 dnů se pokožka začne jemně olupovat.

Zvyšuje se vnímavost pleti vůči UV záření. Po celou dobu péče není vhodné se cíleně opalovat. Krátkodobý pobyt na slunci s UV ochranou SPF 50+ však nepředstavuje riziko. Před a v průběhu ošetřením AHA GlycoHyal probíhají konzultace kde společně sledujeme stav vaší pleti a při kterých Vám doporučím, jaké přípravky je třeba na ošetřenou pleť aplikovat. Většinou se jedná o přípravky zklidňující pokožku, podporující její regeneraci a UV ochranu.

Osoby postižené hyperpigmentací a akné by měly vědět, že chemický peeling je součástí procesu řešené problematiky pleti. Pro udržení dobrého výsledku kůry je nutná důsledná každodenní péče a ochrana pleti. Sluneční UV záření má významný vliv na pokožku. Působení slunce  zhoršuje příznaky hyperpigmentací i akné, proto doporučuji používat kvalitní dermokosmetiku a širokospektrální sluneční ochranu s vysokým SPF 50+ jako součást každodenní kosmetické péče.