Sollux - fototerapie

soluxSollux je výkonná lampa pro terapii světlem a teplem. Jeho příznivý účinek na kůži a tkáně je dobře znám.

Účinky světla sollux:

  • zvyšuje vstřebávání účinných látek z kosmetických produktů do pleti
  • příznivý účinek při kožních chorobách např. akné, lupénka, seborea, atopický ekzém, omezuje projevy solární dermatitidy, tvorba vitaminu D
  • pozitivní účinek při metabolických poruchách, zlepšuje prokrvení tkání
  • je účinný při chřipkách a nachlazení, k prohřívání dýchacích cest
  • ulevuje od bolesti,  k prohřívání kloubů a namožených svalů, u revmatických onemocnění, při vysunuté ploténce

Sollux fototerapie – jednorázová do 15 minut – 150,- Kč.
Při zakoupení 10 sezení celkem – 1200,- Kč.
V rámci kosmetiky zdarma 🙂

Jeho velká vlnová délka záření a malá energie fotonů vyvolává po absorpci ve tkáních tepelný účinek. Slouží k léčebnému využití infračerveného záření, které dobře proniká tkáněmi. Způsobuje omlazení (rejuvenace) pokožky, zlepšené prokrvení tkáně, ústup bolesti, podporu resorpce a svalovou relaxaci.

Solux má hojivý, protizánětlivý a desinfekční účinek, který se využívá například v kožním lékařství k podpůrné léčbě lupénky, ekzémů nebo akné. UV záření také pomáhá tělu vytvářet vitamin D. Velmi vhodný je při rýmách, k prohřívání dýchacích cest, při chřipkách a nachlazeních. K prohřívání kloubů při revmatu, namožených svalů, vysunuté ploténce,  ulevuje od bolesti. Záření je schopno pronikat hluboko do kůže, zlepšovat prokrvení tkání, zrychlovat jejich metabolismus.

Solux je vhodný i pro kojící ženy, které mají problém s kojením. Často vznikají záněty ze zadrženého mléka a když se prsy nahřejí, mléko se uvolňuje.

 

Pomáhá při těchto nemocích:

Ischias, blokáda krční páteře, zánět středního ucha, revmatické potíže, bolesti svalů, akné, nemoci z nachlazení, zánět mandlí, artrotické bolesti, zánět hrtanu, nosních dutin, bolesti zubů, hematomy, malá (nekrvácivá) poranění, jizvy, dna, při sportování a léčebné gymnastice. Při masážích a kosmetických úkonech.

Ceník