Kosmetika

 

Jako kosmetická terapeutka vám nabízím diagnostiku pleti a ošetření produkty značek SynCareMedik8 a MonoDermá.
Při proceduře využívám mimo jiné Galvanic Care, Sonoforézu a Sollux. Návštěva salonu přestavuje zážitek jako žádný jiný. Zde můžete vydechnout, uvolnit se a odpočívat. Zároveň si vyzkoušíte jak bohaté ingredience a efektivní techniky ošetření dávají nový život Vaší pleti.

Balíček SynCare Čištění – 390,- Kč 
Základní ošetření – odlíčení, čištění, peeling, hloubkové čištění, úprava obočí (bez barvení), maska, závěrečná péče. Délka ošetření 45 minut.

Balíček SynCare Základ – 490,- Kč 
Ošetření – odlíčení, čištění, enzymový peeling, hloubkové čištění, úprava obočí (barvení obočí, řas), maska, závěrečná péče. Délka ošetření  60 minut.

Balíček SynCare Masáž – 590,- Kč 
Ošetření a masáž – věk 30+, odlíčení, čištění, enzymový peeling, hloubkové čištění, úprava obočí (barvení obočí, řas), masáž obličeje, maska, závěrečná péče. Součástí ošetření je aromaterapie. Délka ošetření 75 minut.

Balíček SynCare Lux – 790,- Kč 
Speciální terapie s masáží – věk 30+, zralá pleť – odlíčení, čištění, enzymový peeling, hloubkové čištění (sonoforéza), úprava obočí (barvení obočí a řas), vitamínová kůra, galvanic care, masáž obličeje, krku a dekoltu, maska, sollux, závěrečná péče. Součástí ošetření je aromaterapie. Délka ošetření 90 minut.

Balíček SynCare DeLux – 1090,- Kč 
Speciální koncentrovaná terapie s masáží – věk 35+, zralá pleť – odlíčení, čištění, enzymový peeling, hloubkové čištění (sonoforéza), úprava obočí (barvení obočí a řas), vitamínová kůra, galvanic care, masáž obličeje, krku a dekoltu, koncentrované séru, maska i na krk a dekolt, sollux, závěrečná péče. Součástí ošetření je aromaterapie. Délka ošetření do 120 minut.

Balíček SynCare Men – 590,- Kč
Ošetření pro muže – čištění, peeling, hloubkové čištění, úprava obočí, masáž obličeje, maska, závěrečná péče. Délka ošetření do 60 minut.

Ošetření je zvoleno podle stavu, typu pleti a ročního období ( s kyselinou hyaluronovou, AHA kyselinami, Botexinem, Retinolem, kmenovými buňkami, vitamíny, kolagenem atd.).  

Pro maximální účinky kosmetiky vám sestavím individuální plán denní péče o pleť neboť pravidelná domácí péče a správná volba kosmetiky je nezbytným základem pro zdraví pleti. Salonní péče navazuje na individuální osobní péči. V salonu provádím náročnější ošetření, která není možné v domácí péči realizovat.

Nabízím komplexní programy zaměřené i na hraniční stavy pleti  – akné, hyperpigmentace, rozšířené cévky, dermatitida.

 

Ve studiu je možné zakoupit kosmetiku SynCare a dárkový poukaz.

V rámci péče o pleť Vám nabízím i ošetření:

Hydrolifting

Mezoterapie – Mezo Pen

Chemický peeling –  AHA GlycoHyal firmy SynCare – ošetření akné a hyperpigmentací.

 

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Kosmetickou masáž nenahradí žádný přístroj!
Masáž patří mezi nejúčinnější a nejpříjemnější úkony v kosmetice. Během ošetření dochází ke zklidnění pleti i celého organismu. Masáží působíme na velké množství nervových zakončení v obličeji a dosáhneme tak obrovského relaxačního účinku naši centrální nervové soustavy i celého těla. Součástí kosmetické masáže je i masáž dekoltu, která zajistí pružnost, vypnutí kůže, prokrvení, dodá pleti výživu a hydrataci.

Galvanic Care                                                                                      galvanic spa

Galvanický proud působí pomocí jemné masáže do všech vrstev kůže, tím vznikne vibrace a uvolní se nečistoty, které se vytáhnou ven z pleti. Následně se rozproudí lymfa, zmírní se otoky a zprůchodní se póry až k buňkám.
Galvanic Spa pracuje se všemi druhy pleti – suchá, mastná, citlivá, sama si pleť zanalyzuje a podle toho si nastaví intenzitu galvanického proudu.

28576-ultravzuk1SonoClean – sonoforéza

Ultrazvuková špachtle SynCare zvyšuje účinnost sér v pleti.
U zralé a suché pleti vyhlazuje ultrazvuk povrch kůže a odstraňuje jemné vrásky. U mastné a aknózní pleti čistí póry a brání hromadění keratinu v ústí mazových žláz

 

____________________________________________________________________________________________________________________________________

syncareKosmetika SynCare

Profesionální kosmetika a dermokosmetika pro kosmetické salony, lékárny a lékaře.
Rozsáhlá nabídka v kvalitě BIO bez konzervace, parfému a s nezávislým certifikátem.
Přípravky jsou baleny v dávkovačích nebo tubách (vysoká úroveň hygieny při spotřebě)  – žádné kelímky.
Kosmetické produkty i pro hraniční stavy pleti – akné, hyperpigmentace, rozšířené cévky, dermatitida.

 

____________________________________________________________________________________________________________________________________

2 Comments on "Kosmetika"

 1. Profilový obrázek
  Jana Kvapilová 04 prosince 2015 at 15:52 pm Reply

  Táničko, děkuji Vám za kosmetiku, bylo to opět úžasný a omlouvám se, že jsem při masáži chrápala 🙂

  • Táňa
   Táňa 17 prosince 2015 at 19:24 pm Reply

   No tak to je pro kosmetičku nejvíc – když klient usne a odpočine si.
   Děkuji za komentář a zbytek osobně 🙂

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..